Tunkar MPL inkhel a pawimawh dawn

Mizoram Premier League round 4 leh round 5 chu tunkar hian khelh zawh a ni dawn a, hemi zawh hian Kolasib-ah round 6 khelh nghal tur a nih dawn avangin tunkar inkhel tur hi a pawimawh takzet.

Team tinin ni khat zel hahchawlhna hun an nei dawn a, player fitness ṭha a pawimawh theih a, player siksawi thiamin awmzia a nei thei bawk.

ROUND 4

Vawiin inkhel tur

Chawnpui FC4:00 PMFC Venghnuai

Aizawl FC7:00 PMChanmari FC

October 9, Nilaini

Ramhlun North4:00 PMMizoram Police

Chhinga Veng FC7:00 PMElectric Veng FC

ROUND 5

October 10, Ningani

FC Venghnuai4:00 PMChanmari FC

Aizawl FC7:00 PMChawnpui FC

October 11, Zirtawpni

Mizoram Police4:00 PMElectric Veng FC

Ramhlun North7:00 PMChhinga Veng FC

ROUND 6 - Kolasib

October 18, Zirtawpni

FC VenghnuaiVsAizawl FC

Chanmari FCVsChawnpui FC

October 19, Inrinni

Electric Veng FCVsRamhlun North

Mizoram PoliceVsChhinga Veng FC

#TeamPldWDLGFGAGDPts

1Mizoram Police32015416

2Electric Veng FC31204225

3Aizawl FC31203215

4FC Venghnuai31203215

5Chanmari FC31117614

6Ramhlun North FC 31024403

7Chhinga Veng FC30305503

8Chawnpui FC300328-60



Share this Post

Login to comment
No Comments